Čas na serveru 08:03:30

Jaroslav Serpan
UBS 35

Id: 34119

UBS 35

  •  / UBS 35 / Jaroslav Serpan
  •  / UBS 35 / Jaroslav Serpan
  •  / UBS 35 / Jaroslav Serpan

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 70,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, datováno 1972, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2837x

Vyvolávací cena:
11 000

11 000

5.9.2016, 20:54:00

5.9.2016 20:49 11 000 Kč