Čas na serveru 19:07:19

Jaroslav Šerých
Bez názvu

Id: 964

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jaroslav Šerých

barevná litografie/papír, rozměr 38,5 x 48,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 82, věnování, č. 11/60

zobrazeno: 2887x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300