Čas na serveru 00:01:42

Jaroslav Šerých
V útlém místě

Id: 190501

V útlém místě

  •  / V útlém místě / Jaroslav Šerých

malba/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vlevo dole s datací, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 2983x

Vyvolávací cena:
9 000

35 000