Čas na serveru 23:31:41

Jaroslav Šerých
Žena s maskou

Id: 1657

Žena s maskou

  •  / Žena s maskou / Jaroslav Šerých

litografie/papír, č. 120/200, rozměr tisku 32 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, volně loženo, zabarveno od nevhodné pasparty

zobrazeno: 2084x

Vyvolávací cena:
500

1 600