Čas na serveru 10:27:20

Jaroslav Šetelík
Hradčany

Id: 1504901

Hradčany

  •  / Hradčany / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 4852x

Vyvolávací cena:
28 000

59 000