Čas na serveru 13:05:12

Jaroslav Šetelík
Karlův most

Id: 398001

Karlův most

  •  / Karlův most / Jaroslav Šetelík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1404x

Vyvolávací cena:

10 000