Čas na serveru 20:43:58

Jaroslav Šetelík
Karlův most v zimě

Id: 512401

Karlův most v zimě

  •  / Karlův most v zimě / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3326x

Vyvolávací cena:
9 500

45 000

Příhozy: 48