Čas na serveru 12:05:46

Jaroslav Šetelík
Pohled na Hradčany

Id: 392

Pohled na Hradčany

  •  / Pohled na Hradčany / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr plátna 75 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz drobně poškozen, rám značně oloupán

zobrazeno: 5090x

Vyvolávací cena:
18 000

26 000