Čas na serveru 11:58:44

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad

Id: 1820

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr plátna 64 x 72 cm, signováno vpravo dole, drobná krupička na obrazu od cizí barvy, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek PhDr. Františka Dvořáka z roku 2000

zobrazeno: 4869x

Vyvolávací cena:
17 000

61 500