Čas na serveru 14:01:44

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad

Id: 501103

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1376x

Vyvolávací cena:
9 500

33 000

2024,05-1,13,20,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu