Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad
Id: 501103
olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1376x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
33 000 Kč
2024,05-1,13,20,31,00
minimální příhoz 1 000 Kč