Čas na serveru 11:52:49

Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad z Petřína

Id: 86023

  •  / Pohled na Pražský hrad z Petřína / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 65,5 x 111 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO

zobrazeno: 3460x

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Příhozy: 95