Čas na serveru 21:59:14

Jaroslav Šetelík
Pohled na sv. Mikuláše

Id: 86022

Pohled na sv. Mikuláše

  •  / Pohled na sv. Mikuláše / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 56 x 70 cm, signováno vlevo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO

zobrazeno: 4142x

Vyvolávací cena:
9 000

85 000

Příhozy: 56