Čas na serveru 15:46:03

Jaroslav Šetelík
Pohled z Kampy

Id: 14511

Pohled z Kampy

  •  / Pohled z Kampy / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno na blindrámu, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1259x

Vyvolávací cena:

34 000