Čas na serveru 16:03:07

Jaroslav Šetelík
Pohled z Petřína

Id: 173701

Pohled z Petřína

  •  / Pohled z Petřína / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 58 x 72 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz v minulosti protržen a neodborně opraven, poškozený rám

zobrazeno: 1845x

Vyvolávací cena:

17 500