Čas na serveru 14:55:49

Jaroslav Šetelík
Praha

Id: 270210

Praha

  •  / Praha / Jaroslav Šetelík
  •  / Praha / Jaroslav Šetelík
  •  / Praha / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 65 x 75 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám,po

zobrazeno: 8929x

Vyvolávací cena:

52 000

Účastníci: 19

Příhozy: 60