Čas na serveru 13:26:41

Jaroslav Šetelík
Praha

Id: 289903

Praha

  •  / Praha / Jaroslav Šetelík
  •  / Praha / Jaroslav Šetelík
  •  / Praha / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1864x

Vyvolávací cena:
4 800

47 000