Čas na serveru 14:22:55

Jaroslav Šetelík
Praha

Id: 99301

Praha

  •  / Praha / Jaroslav Šetelík
  •  / Praha / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, doporučeno čistit

zobrazeno: 2554x

Vyvolávací cena:

36 225