Čas na serveru 14:08:42

Jaroslav Šetelík
Praha

Id: 144502

Praha

  •  / Praha / Jaroslav Šetelík
  •  / Praha / Jaroslav Šetelík
  •  / Praha / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz lokálně znečištěn

zobrazeno: 1331x

Vyvolávací cena:
11 000

40 000