Čas na serveru 15:29:38

Jaroslav Šetelík
Praha v zimě

Id: 294407

Praha v zimě

  •  / Praha v zimě / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 64 x 72 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto

zobrazeno: 3076x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 50