Čas na serveru 03:23:35

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama

Id: 420604

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2097x

Vyvolávací cena:
12 500

90 000

Příhozy: 48