Čas na serveru 05:48:45

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama

Id: 426001

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 100 x 210 cm (VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT! Včetně rámu 120 x 230 cm), značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, malba místy odřená (viz foto)

zobrazeno: 2600x

Vyvolávací cena:
25 000

95 000

Příhozy: 50