Čas na serveru 04:30:34

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama z Petřina

Id: 90009

Pražské panorama z Petřina

  •  / Pražské panorama z Petřina / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 130 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně lehce otřená barva, rámováno, PO

zobrazeno: 4216x

Vyvolávací cena:
7 000

82 000

Příhozy: 61