Čas na serveru 22:32:31

Jaroslav Šetelík
Pražský hrad

Id: 41801

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozmněr 65 x 75, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4142x

Vyvolávací cena:
12 000

96 000

Příhozy: 66