Čas na serveru 12:38:36

Jaroslav Šetelík
Pražský hrad

Id: 48001

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2881x

Vyvolávací cena:
16 000

53 000