Čas na serveru 11:48:21

Jaroslav Šetelík
Sarajevo

Id: 439202

Sarajevo

  •  / Sarajevo / Jaroslav Šetelík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 590x

Vyvolávací cena:

4 700