Čas na serveru 08:33:16

Jaroslav Šetelík
Vesnička v údolí

Id: 1354

Vesnička v údolí

  •  / Vesnička v údolí / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 3081x

Vyvolávací cena:
10 000

17 000