Čas na serveru 08:04:34

Jaroslav Šetelík
Z rozkvetlého Petřína

Id: 341501

Z rozkvetlého Petřína

  •  / Z rozkvetlého Petřína / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3428x

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Účastníci: 22

Příhozy: 94