Čas na serveru 16:01:09

Jaroslav Šimůnek
Čtenář

Id: 225102

Čtenář

  •  / Čtenář / Jaroslav Šimůnek
  •  / Čtenář / Jaroslav Šimůnek
  •  / Čtenář / Jaroslav Šimůnek

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno a datováno 1894, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 984x

Vyvolávací cena:
1 200