Čas na serveru 04:07:50

Jaroslav Šimůnek
Hrad Bezděz

Id: 1143

Hrad Bezděz

  •  / Hrad Bezděz / Jaroslav Šimůnek

olej/plátno, rozměr plátna 54 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 3949x

Vyvolávací cena:

12.6.2014, 21:10:00

3.6.2014 19:45 4 000 Kč