Čas na serveru 03:16:57

Jaroslav Šimůnek
Květinářka

Id: 46

Květinářka

  • Jaroslav Šimůnek - Květinářka / Květinářka / Jaroslav Šimůnek

rozměr 40 x 40 cm, olej/karton, signováno PD, datováno 1911, nerestaurováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3568x

Vyvolávací cena:

17.7.2012, 20:35:00

17.7.2012 13:22 3 000 Kč