Čas na serveru 19:05:45

Jaroslav Šimůnek
Na tržišti

Id: 216808

Na tržišti

  •  / Na tržišti / Jaroslav Šimůnek

olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, po

zobrazeno: 1219x

Vyvolávací cena:
1 600

10 000