Čas na serveru 05:53:52

Jaroslav Šimůnek
Na Uhelném trhu

Id: 336001

Na Uhelném trhu

  •  / Na Uhelném trhu / Jaroslav Šimůnek

olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, drobná oděrka v mlabě

zobrazeno: 13314x

Vyvolávací cena:
3 800

26 500

Příhozy: 49