Čas na serveru 21:37:29

Jaroslav Šimůnek
Panorama Prahy ze Strahova

Id: 42816

Panorama Prahy ze Strahova

  •  / Panorama Prahy ze Strahova / Jaroslav Šimůnek

olej/karton, rozměr 37 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2128x

Vyvolávací cena:

7 000