Čas na serveru 18:58:05

Jaroslav Šimůnek
Pohled na klášter

Id: 112713

Pohled na klášter

  •  / Pohled na klášter / Jaroslav Šimůnek

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1306x

Vyvolávací cena:
800

2 700