Jaroslav Šimůnek
Pražské panorama
Id: 492101
olej/karton, rozměr 65 x 89 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 414x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
2024,05-1,13,19,53,00
( 13.5.2024, 19:53:00 )
minimální příhoz 100 Kč
28.4.2024 | 18:51 | 4 500 Kč |