Čas na serveru 01:09:53

Jaroslav Šimůnek
Vesnička v podhradí

Id: 1137

Vesnička v podhradí

  •  / Vesnička v podhradí / Jaroslav Šimůnek

olej/plátno, rozměr plátna 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, lehce zvlněné plátno, vysušený rám, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3924x

Vyvolávací cena: