Čas na serveru 18:49:05

Jaroslav Šimůnek
Západ slunce

Id: 181705

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Jaroslav Šimůnek

pastel/papír, rozměr 48 x 58 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 680x

Vyvolávací cena:
2 600

3 400