Čas na serveru 15:52:21

Jaroslav Šimůnek
Žně

Id: 178202

Žně

  •  / Žně / Jaroslav Šimůnek
  •  / Žně / Jaroslav Šimůnek
  •  / Žně / Jaroslav Šimůnek

tempera/papír, rozměr 18 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1938x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

1.4.2019, 21:52:00

31.3.2019 16:25 1 200 Kč