Čas na serveru 15:25:35

Jaroslav Šlechta
Borovice

Id: 304

Borovice

  •  / Borovice / Jaroslav Šlechta

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 49 cm, signováno vlevo dole, zdařilé pojetí plenéru méně známého Kalvodova žáka, rám otlučený, původní stav

zobrazeno: 1797x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

13.5.2013, 21:50:00

13.5.2013 21:22 1 200 Kč