Čas na serveru 19:59:40

J.S. Jaroslav Šolc
Vzhůru na poslední cestu

Id: 407202

Vzhůru na poslední cestu

  •  / Vzhůru na poslední cestu / J.S. Jaroslav Šolc

kombinovaná technika, olej/inkoust/akryl/plátno, rozměr 57 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 5744x

Vyvolávací cena:

22 000