Čas na serveru 04:22:03

Jaroslav Šolc
Pyromanovo pokušení

Id: 264908

Pyromanovo pokušení

  •  / Pyromanovo pokušení / Jaroslav Šolc

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 48 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 2137x

Vyvolávací cena:
3 800

47 000

Příhozy: 64