Čas na serveru 22:18:50

Jaroslav Špillar
Chasník

Id: 225508

Chasník

  •  / Chasník / Jaroslav Špillar

olej/karton, rozměr 56 x 48 cm, značeno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, krakeláž v malbě

zobrazeno: 1734x

Vyvolávací cena:
1 800

10 700