Čas na serveru 16:02:57

Jaroslav Špillar
Dudák

Id: 193806

Dudák

  •  / Dudák / Jaroslav Špillar
  •  / Dudák / Jaroslav Špillar
  •  / Dudák / Jaroslav Špillar

olej/karton, rozměr 30 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, odborně čištěno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 702x

Vyvolávací cena:
2 200

3 800