Čas na serveru 12:10:00

Jaroslav Špillar
Fiesole

Id: 141406

Fiesole

  •  / Fiesole / Jaroslav Špillar

akvarel/papír, rozměr malby 30,5 x 20,5 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1782x

Vyvolávací cena:
900

3 433