Čas na serveru 15:19:01

Jaroslav Špillar
Holubička

Id: 2131

Holubička

  •  / Holubička / Jaroslav Špillar

olej/plátno, rozměr plátna 64 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav, obraz publikován ve Zlaté Praze - ročník XVIII.

zobrazeno: 2664x

Vyvolávací cena:
3 800

37 000