Čas na serveru 21:10:18

Jaroslav Špillar
Měšťan

Id: 46907

Měšťan

  •  / Měšťan / Jaroslav Špillar
  •  / Měšťan / Jaroslav Špillar
  •  / Měšťan / Jaroslav Špillar
  •  / Měšťan / Jaroslav Špillar

olej/plátno, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2416x

Vyvolávací cena:

7 000