Čas na serveru 16:23:21

Jaroslav Špillar
Portrét muže

Id: 18716

Portrét muže

  •  / Portrét muže / Jaroslav Špillar

olej/plátno, rozměr 31,5 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1519x

Vyvolávací cena: