Čas na serveru 15:07:36

Jaroslav Špillar
Portrét ženy

Id: 1721

Portrét ženy

  •  / Portrét ženy / Jaroslav Špillar

kombinovaná technika/uhel/papír, rozměr ve výřezu 45 x 30,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, na zadní straně popis, provenience, věnování, oděrky na rámu, původní stav, novodobě rámováno

zobrazeno: 4699x

Vyvolávací cena:
700

11 500

Příhozy: 52