Čas na serveru 10:10:22

Jaroslav Štědra
U rybníčku

Id: 1270

U rybníčku

  •  / U rybníčku / Jaroslav Štědra

olej/plátno, rozměr plátna 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na obrazu i rámu, volné v rámu, původní stav

zobrazeno: 1664x

Vyvolávací cena:
500