Čas na serveru 09:53:46

Jaroslav Štědra
Z ptačí perspektivy

Id: 1093

Z ptačí perspektivy

  •  / Z ptačí perspektivy / Jaroslav Štědra

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 90 cm, signováno vlevo dole ŠTĚDRA, datováno 90, v původním dobrém stavu, z pozůstalosti významných teoretiků umění

zobrazeno: 1907x

Vyvolávací cena:

2 100